ROYAL24 › Promosi

Promosi ROYAL24: Free RM30, Welcome Bonus 100% dan Bonus Tanpa Turnover

Senarai lengkap promosi ROYAL24 (R24), disusun mengikut kategori: special event BNG, bonus e-wallet dan TNG pin, jackpot harian, free bonus 365 hari, bonus kaki slot, tanpa turnover, reload pin, bonus kumpul harian dan VIP. Setiap bonus ada terma sendiri. Tekan Live Chat untuk terma penuh sebelum menuntut.

Ringkasan semua promosi

KategoriPromosiNilai
Special eventBNG Prize DropHadiah event
BNG Daily Bonus35%
BNG RM10 Free 50%RM5
WhatsApp Bonus40%
E-wallet & TNG pinE-Wallet Unlimited25%
RM5.99 E-Wallet FreeTanya Live Chat
RM9.99 E-Wallet FreeRM9.99
Jackpot harianIn RM1 Free SpinRM5
Cuci Menang BonusTanya Live Chat
Major Lucky JackpotTanya Live Chat
4D Lucky DrawHadiah loteri
Top 10 Cuci KingSehingga RM1,888
Free bonus 365 hariNew Register FreeRM30
Free Credit 365 HariRM10
2 Days Gao Gao Rebate6%
Weekly Commission10%
Free Share BonusRM10
Downline 1st Deposit RM30RM3
Deposit Member FreeRM10
Kaki slotWelcome Bonus100% atau 50%
Weekend Bonus30%
Daily Bonus20%
Slot Unlimited Bonus10%
Tembak Ikan Bonus5%
Pin Unlimited10%
Tanpa turnoverNo Turnover Daily Bonus20%, 30%, 40%
Reload pinReload Pin Bonus50%
Kumpul harianTopup x5 FreeRM3 hingga RM175
VIPTier Upgrade, Monthly, BirthdayIkut tahap VIP

1. Special Event

BNG Prize Drop (5 Oktober – 27 Disember)

Event hadiah rawak untuk game BNG (Booongo). Main game BNG yang layak dan berpeluang menerima hadiah semasa event.

BNG Daily Bonus 35% dan BNG RM10 Free 50%

Tuntut bonus harian BNG 35%, atau deposit RM10 untuk game BNG dan dapat RM5 percuma (50%).

40% WhatsApp Bonus

Bonus 40% untuk ahli yang menghubungi ROYAL24 melalui WhatsApp. Tanya Live Chat untuk syarat.

2. E-Wallet & Touch 'n Go Pin Unlimited Special Bonus

BonusNilai
E-Wallet Unlimited25% setiap deposit e-wallet
RM5.99 E-Wallet FreeTanya Live Chat
RM9.99 E-Wallet FreeRM9.99

Untuk deposit melalui e-wallet dan Touch 'n Go pin.

3. Daily Jackpot Bonus

  • In RM1 Free Spin RM5 – deposit RM1 dan dapat free spin bernilai RM5.
  • Cuci Menang Bonus – bonus tambahan apabila anda cuci kemenangan.
  • Major Lucky Jackpot – jackpot bertuah harian.
  • 4D Lucky Draw – cabutan bertuah 4D untuk ahli.

Jumlah hadiah berubah setiap hari; tekan Live Chat untuk jumlah semasa.

Top 10 Cuci King – free bonus sehingga RM1,888

Pertandingan untuk 10 pemain dengan cuci tertinggi, dengan hadiah free bonus sehingga RM1,888. Lihat panduan cuci ROYAL24.

4. Free Bonus (365 Hari)

New Register Free RM30

Ahli baharu dapat free credit RM30 selepas mendaftar. Lihat cara daftar.

Free Credit 365 Hari RM10 dan Deposit Member Free RM10

Free credit RM10 setiap hari sepanjang tahun, serta RM10 percuma untuk ahli yang pernah deposit.

2 Days Gao Gao Rebate 6% dan 10% Weekly Commission

Rebat 6% berdasarkan pertaruhan 2 hari, serta komisen mingguan 10% daripada downline anda.

Free Share Bonus RM10 dan Downline 1st Deposit RM3

Kongsi pautan referral anda dan dapat RM10. Apabila downline membuat deposit pertama RM30, anda dapat RM3 percuma. Sertai juga saluran Telegram rasmi untuk Telegram Free Share.

5. Kaki Slot (Mesti Claim)

BonusNilaiNota
Welcome Bonus100% atau 50%Deposit pertama ahli baharu
Weekend Bonus30%Sabtu dan Ahad
Daily Bonus20%Sekali sehari
Slot Unlimited Bonus10%Setiap deposit, tanpa had
Tembak Ikan Bonus5%Untuk game tembak ikan
Pin Unlimited10%Deposit pin tambah nilai, tanpa had

Welcome bonus ada dua pilihan: 100% atau 50%. Kadar lebih tinggi biasanya ada syarat turnover lebih tinggi. Tuntut sebelum deposit masuk.

6. No Turnover (Daily Bonus)

Bonus harian tanpa syarat turnover: pilih 20%, 30% atau 40%. Anda tidak perlu mencapai jumlah pertaruhan tertentu sebelum boleh cuci. Tanya Live Chat untuk syarat lain seperti cuci maksimum.

7. Reload Pin 50% Bonus

Reload pinBonus percuma
RM5RM2.50
RM10RM5
RM30RM15

8. Bonus Kumpul Harian (Mesti Dapat Cuci)

Top up jumlah yang sama sebanyak 5 kali dan dapat bonus percuma:

Top upBonus percuma
RM10 × 5RM3
RM20 × 5RM7
RM30 × 5RM11
RM50 × 5RM18
RM100 × 5RM35
RM500 × 5RM175

9. VIP

  • VIP Tier Upgrade Bonus – bonus setiap kali anda naik tahap VIP.
  • VIP Monthly Bonus – ganjaran bulanan untuk ahli VIP aktif.
  • VIP Birthday Bonus – hadiah pada hari lahir anda.

Nilai bergantung pada tahap VIP anda. Tekan Live Chat untuk jumlah setiap tahap.

Cara tuntut promosi ROYAL24

  1. Daftar atau login ke akaun anda.
  2. Pilih promosi yang anda mahu.
  3. Tekan Live Chat untuk tuntut bonus dan sahkan terma, sebelum membuat deposit.
  4. Buat deposit dari RM1 melalui kaedah pembayaran pilihan anda dan mula bermain.
  5. Selesaikan syarat bonus, kemudian cuci (withdraw) dari RM50.

Selesaikan satu promosi dahulu sebelum menuntut yang lain. Terma promosi boleh berubah. 18+ sahaja.

Panduan ROYAL24